Як вступити
Підготовчі курси
Доатково

Запрошуємо на денну форму навчання

• хімічні технології та інженерія
• галузеве машинобудування
• автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
• підприємництво, торгівля та біржова діяльність
• економіка
• менеджмент
• фінанси, банківська справа та страхування

Дізнатися більше >>>

Заочна та дистанційна форми навчання

Перший курс

• Економіка
• Фінанси, банківська справа та страхування
• Менеджмент
• Галузеве машинобудування
• Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
• Хімічні технології та інженерія
• Правознавство (дистанційно)

Другий, третій курс

• Економіка
• Фінанси, банківська справа та страхування
• Менеджмент
• Галузеве машинобудування
• Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
• Хімічні технології та інженерія

Дізнатися більше >>>

Мрієш стати студентом вищого навчального закладу? Необхідно готуватися до ЗНО? Готуйся ефективно!

1

Підготовчі курси ШІСумДУ — ваш упевнений крок до омріяного вступу до вишу!

Що дають курси?
1. Глибокі знання для успішного проходження ЗНО і подальшого навчання у вузі.
2. Від 6 до 10 додаткових балів при вступі на технічні спеціальності ШІСумДУ та СумДУ.
3. Знайомство з історією, звичаями та традиціями вишу, адаптація абітурієнтів до умов навчання у ВНЗ та до майбутнього студентського життя.
4. Можливість долучитися до культурно-масових та спортивних заходів інституту, знайти нових друзів та однодумців.
5. Нагоду познайомитися з факультетами і спеціальностями, щоб остаточно визначитися з вибором професії.
Навчальний процес забезпечується науково-педагогічними працівниками кафедр інституту та досвідченими вчителями кращих загальноосвітніх навчальних закладів міста згідно з програмами підготовки до ЗНО.

На курсах викладаються:
українська мова та література, математика, фізика, хімія, історія України, англійська мова
Підготовка до ЗНО - один із пріоритетів роботи наших курсів. Під час навчання саме підготовці до незалежного оцінювання приділяється велика увага – розглядаються типові завдання, аналізуються завдання попередніх років і т.д. Таким чином, курси дають достатню підготовку для того, щоб успішно пройти тестування з базових предметів не лише на ЗНО, але й під час перших сесій.

Особливості роботи курсів
• Слухачі курсів можуть поєднувати роботу чи основне навчання і курси, так як заняття проводяться в суботу та неділю.
• Програма підготовки передбачає можливість приєднання до навчального процесу на будь-якому етапі та обрання однієї або кількох необхідних для вступу дисциплін.
Зручний розклад комфортний для відвідування занять випускникам різних навчальних закладів як міста, так і районів.
• При виникненні незрозумілих моментів та запитань вам завжди приділять увагу, пояснять матеріал, порекомендують літератури для самостійного поглиблення знань.
• Усі бажаючі можуть безкоштовно пройти пробні тестування з усіх предметів ЗНО за завданнями, складеними відповідно до технічних характеристик тестів УЦОЯО.

Тривалість навчання
Набір на підготовчі розпочинається з 1вересня та проводиться протягом навчального року. Ви можете навчатися на 8-, 6- та 3- місячних курсах.

Вартість навчання
До 1500 гр. (в залежності від обраних предметів).

Документи для вступу на підготовчі курси:
• заява;
• копія документа, що засвідчує особу;
• копія ідентифікаційного коду;
• документ про оплату навчання.

Наша адреса:
м. Шостка, вул. Гагаріна, 1, к. 315-317.
Довідки за телефонами: тел ( 05449 ) 4-28-20, 050-628-35-29, 066-979-67-64.
vid.dovuz@ukr.net , info@ishostka.sumdu.edu.ua

Наші курси спрямовані на досягнення Вашої мрії, адже вступ до вузу відкриває необмежені перспективи майбутнього працевлаштування, а відтак життєвого шляху та особистого добробуту.

1

• Розклад занять підготовчих курсів Шосткинського інституту СумДУ на навчальний рік >>>

1

Найкращі роки в житті у Шосткинському інституті Сумського державного університету