Дорогі студенти! Шановні викладачі та співробітники Шосткинського інституту СумДУ!

Звітна конференція органів студентського самоврядування

Вітаю щиро та сердечно з початком нового навчального року та Днем знань! Це свято - чудова нагода зібратися з думками, окреслити перспективи, з головою зануритися в бездонний океан науки та вселенської мудрості.

Надважливе завдання нашого вузу — розкрити і підтримати таланти студентів, сприяти їхньому професійному і громадянському становлення, виховати гідне покоління українців. У Шосткинському інституті створено всі умови для успішного навчання, занять наукою, спортом, творчістю, доброчинністю. Наш науково-педагогічний колектив плідно працює, підтримуючи задані з початку створення ШІСумДУ високі темпи розвитку, упевнено зайнявши свою нішу в системі вищої школи. Тож нехай і цей новий навчальний рік пройде вдало та результативно.

Окреме вітання першокурсникам, для яких розпочинається неповторна пора студентства – час інтелектуального та особистісного росту, час відкриттів та визначальних рішень. Нехай навчальний процес приносить вам, наші студенти, не лише користь від наукових відкриттів та здобутків, але й радість від пізнання мудрості та спілкування з друзями і наставниками. Бажаю вам успішних і цікавих занять, веселого та змістовного дозвілля, високих досягнень та результатів у всіх справах та проектах. Старання і запалу, натхнення і завзяття, удачі і щастя!

Викладачам, співробітникам і студентам зичу непереборного прагнення до досконалості, прекрасного настрою та оптимізму, наполегливості й терпіння, мудрості й порозуміння, злагоди і миру.

З Днем знань та початком нового навчального року!

Директор інституту Тугай Н.О.