Канікули на Буковині

Студенти-хіміки Шосткинського інституту СумДУ на зимових канікулах побували на Буковині. Туристичну путівку до Чернівців вони отримали як переможці міського фестивалю-конкурсу «Студентський дебют».
У наших студентів є хороше правило: гарно працюємо – дружно відпочиваємо. Тож завзято попрацювавши, цьогорічні переможці фестивалю-конкурсу «Студентський дебют» отримали чудовий приз - незабутню подорож до українського Парижу – міста Чернівці.
Декілька неймовірно насичених враженнями днів провели студенти у веселій компанії. Чернівці просто зачарували їх атмосферою стародавнього міста - вузенькими вуличками, вимощеними бруківкою, яскравими вітринами, вишуканою архітектурою, де кожна будівля, оповита легендами.
З цікавістю прогулялися студенти і територією Чернівецького національного університету - колишньою резиденцією буковинських митрополитів, а нині однією з найвеличніших споруд світу. Тут гармонійно і химерно водночас переплелися архітектурні традиції Австро-Угорської імперії і український колорит.
Дні, насичені знайомствами з казковими Чернівцями, вечори, наснажені емоціями та вражаннями від побаченого та почутого, а ще дружна і весела компанії… Ось такі вони, зимові студентські канікули!

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ

На сторінку Студентам >>>