З Новим роком та Різдвом Христовим!

Дорогі колеги і студенти! Шановні партнери і друзі інституту!
Сердечно вітаю Вас із Новим роком та Різдвом Христовим!

Разом з вами ми перегорнули ще одну сторінку історії Шосткинського інституту, разом з усією Україною подолали ще один непростий рік багаторазових суспільних перетворень, стратегічних реформ та модернізації освіти і науки.
Одностайно, злагоджено, з усією відповідальністю інститутська спільнота працювала протягом року на благо перспективного розвитку Шосткинського інституту, всією душею вболіваючи за спільне майбутнє.
Дякую від усього серця за вашу працю, за ваше розуміння, за ту дружню, ненав’язливу, взаємоввічливу атмосферу, яку творить увесь наш великий колектив!
Бажаю кожному з Вас міцного здоров'я, благополуччя, здійснення всіх задумів і сподівань. Нехай всіх зігріває домашнє тепло, любов і турбота близьких!

Директор інституту Тугай Н.О.