З Новим роком і Різдвом Христовим!

Звітна конференція органів студентського самоврядування

Дорогі колеги, співробітники! Любі студенти!
Шановні партнери і друзі інституту!
З Новим роком і Різдвом Христовим!

Позаду ще один непростий рік. Та це ще один крок у напрямку становлення і розвитку нашого вузу. Завдяки злагодженій роботі колективу, Шосткинський інститут забезпечує належний рівень підготовки фахівців, викладачі і студенти плідно працюють на теренах науки, міцніє авторитет навчального закладу, примножуються його здобутки.
Тож щиро дякую за сумління в роботі та навчанні, за активну громадянську позицію, за взаєморозуміння і підтримку усім: колегам, студентам, партнерам. Упевнена, що разом ми успішно впораємося з викликами та завданнями нового 2018 року, а наша єдність і спільні бажання допоможуть досягти нових вершин і реалізувати багато цікавих проектів.
На часі різдвяні та новорічні свята. Нехай вони будуть веселими і радісними в родинному колі та оточенні найближчих і найрідніших.
Хай увесь рік прийдешній буде успішним, сповненим світла і радості, милосердя і приязні, вселенської любові і доброти.

Директор інституту Тугай Н.О.