Успіхи студента кафедри економіки та управління

Вітаємо студента кафедри економіки та управління Матвієвського Олексія, який посів ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Підприємництво»!
У Житомирському державному технологічному університеті пройшов ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, на який зібралися кращі молоді науковці України та як члени авторитетного журі метри вітчизняної науки з різних вузів держави.
Студент групи Е-41Ш Шосткинського інституту Матвієвський Олексій виступив із захистом своєї роботи « Конкурентоспроможність підприємства на основі наявного господарського потенціалу», упевнено відповів на всі поставлені запитання. І в результаті отримав диплом ІІІ ступеня.
Також було відзначено к.е.н, завкафедри економіки та управління ШІСумДУ Прожогу Ірину Валентинівну як керівника наукової роботи студента переможця.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ

На сторінку кафедри ЕУ >>>