Новорічне свято для дітей співробітників інституту та мікрорайону організували студенти ШІСумДУ

У вестибюлі навчально-лабораторного корпусу зустріла гостей розкішна ялинка, що вабила малечу різнокольоровими прикрасами та яскравими вогниками. Щирі посмішки, захоплені і здивовані погляди, бажання все побачити, до всього доторкнутися створювали атмосферу безпосередності дитячого новорічного свята.
Привітна Снігуронька (її талановито зіграла студентка Марина) залучала до розваг не лише дітей, а й дорослих. Появі Діда Мороза (незмінного в цій ролі Геннадія Федоровича) малеча ще більше зраділа і стала розважалася на повну. Матусі й татусі, бабусі та дідусі сповна розділяли радість своїх діток. Це дійство, як видно, налаштувало дорослих на емоційну хвилю прийдешніх зимових свят, коли з’являється непоборне бажання прикрасити будинок, встановити ялинку і … чекати Діда Мороза. А він, звісно ж, принесе подарунки.
Так було і цього разу. Усі дітки отримали подаруночки і стали (завдяки старанням студентів!) ще на дрібочку щасливішими.