Акредитація кафедри СІТ

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1156-л від 13.06.2018 року з 25 по 27 червня 2018 року в Шосткинському інституті СумДУ працювала експертна комісія з проведення чергової акредитаційної експертизи освітньої діяльності з підготовки бакалаврів з напряму підготовки 6.050201 «Системна інженерія». До складу комісії входили:
- ТЕЛЕНИК Сергій Федорович – декан факультету інформатики та обчислювальної техніки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», доктор технічних наук, професор, голова комісії;
- РЕБЕЗЮК Леонід Миколайович – доцент кафедри системотехніки Харківського національного університету радіоелектроніки, кандидат технічних наук.
Проведення акредитаційної експертизи здійснювалося відповідно до пункту 4 Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України № 978 від 9 серпня 2001 року, Державних вимог до акредитації напряму підготовки, спеціальності ВНЗ (Наказ МОНУ від 13.06.2012 р. №689), Ліцензійних умов надання освітніх послуг у сфері вищої освіти, затверджених Постановою КМУ № 1187 від 30 грудня 2015 року.
На підставі експертизи комісія рекомендувала акредитувати напрям підготовки 6.050201 «Системна інженерія».
Висновки акредитаційної комісії направлені до Міністерства освіти і науки України.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ

Висновки акредитаційної комісії >>>

На сторінку кафедри СІТ >>>