Концерт "Ліги Сміху" в Сумському державному університеті

Студенти інституту відвідали концерт "Ліги Сміху", що відбувся в м.Суми. Виступ улюблених команд в Сумському державному університеті відбувся в рамках благодійного туру по вищим навчальним закладам України на честь 5–літнього ювілею проекту.
Глядачі стали учасниками яскравого гумористичного шоу, в якому взяли участь топові команди лігосмішників : Луганська збірна, "Ніколь Кідман" та "Стадіон Діброва". Зі сцени звучали улюблені номери, що вміло поєднувались з майстерною імпровізацією, а чудова акторська гра та розминка з залом подарували нашим студентам справжнє емоційне задоволення.

На сторінку Студентам >>>