Перемога «Світанку» в конкурсі народної хореографії

Народний танцювальний колектив «Світанок» Шосткинського інституту СумДУ (художні керівники Тетяна та Олег Демичі) став переможцем обласного конкурсу народної хореографії «Поліські візерунки» у віковій категорії від 16 років.
На конкурс, що проходив у ЦЕВ «Юність» м. Шостки, зібралися танцювальні колективи зі всієї Сумщини. Журі, до складу якого увійшли відомі хореографи області, очолив керівник відділення Національного хореографічного союзу України, заввідділом народного хореографічного мистецтва Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Бортнянського, заслуженний працівник культури України Володимир Євтушенко.
У всіх 3-х вікових категоріях, у яких проводився конкурс, успішно виступили творчі колективи нашого міста - «Світанок», «Сюрприз», «Шарм», «Джерельце». Щиро вітаємо наших юних танцівників та їхніх керівників з перемогою, зичимо творчих успіхів і натхнення.

Відеорепортаж >>>

Інтернет газета "Шостка-Інфо" >>>