Конференція молодих вчених EastWest Chemistry Conference-2018

В м. Львові відбулась конференція молодих вчених EastWest Chemistry Conference-2018, на яку була запрошена викладач кафедри хімічної технології високомолекулярних сполук ШІ СумДУ кандидат технічних наук Єфименко Анна Олександрівна. Метою заходу було об’єднання молодих науковців у галузі хімії та споріднених наук зі Сходу та Заходу, встановлення між ними нових наукових контактів та розвиток подальшої співпраці.
Конференція молодих вчених відбувалася паралельно з II щорічною хімічною конференцією «СхідЗахід 2018», що дозволило представити успіхи в галузі хімії та хімічних наук, а також ознайомитися з передовими світовими досягненнями, налагодити потрібні контакти та провести час у доброзичній атмосфері однодумців.

Шосткинський інститут СумДУ

На сторінку кафедри ХТВМС >>>