Участь викладачів ШІ СумДУ в Kyiv Mini Maker Faire 2018

Викладачі Шосткинського інституту к.т.н. Андрусенко О.О. та Пата П.С. зі своїми IT проектами взяли участь у знаменній події для всіх мейкерів України Kyiv Mini Maker Faire 2018, що проходила у м. Києві. На заході представлені стартапи, ініціативи та прототипи винаходів новаторів з усієї країни. Наші розробники представили вже відомі проекти для школярів нашого міста: Розумний будинок та Робота Елона, яких вони програмували на уроках минулого навчального року; а також нові розробки з використанням технології доповненої реальності.
Сам фестиваль, до речі, святкує свій п’ятирічний ювілей.
Жителям Києва та гостям столиці дуже сподобались розробки наших викладачів-ентузіастів.

На сторінку кафедри CIT >>>