ШІ СумДУ встановлює наукові контакти з територіями інноваційного розвитку

7 листопада в м. Львові на базі «Львівської політехніки» відбулась зустріч з керівництвом одного з найбільших бізнес інкубаторів міста, інноваційної локації Львова – Tech StartUp School, на якій була присутня викладач кафедри хімічної технології високомолекулярних сполук ШІ СумДУ кандидат технічних наук Єфименко Анна Олександрівна.
Метою зустрічі було вирішення питання встановлення контактів та розвиток подальшої співпраці з представниками бізнес інкубатора індустріального парку «Свема», який діє на базі Шосткинського інституту Сумського державного університету.

20 листопада в м. Києві на території першого інноваційного найбільш технологічного парку України UNIT.City проходила міжнародна технологічна конференція Ukrainian Israeli Innovation Summit 2018, яка об'єднала понад 200 науковців, топ-менеджерів, IT підприємців, представників стартапів тощо з метою посилення українсько-ізраїльських ділових відносин та стратегічного партнерства на рівні урядів, бізнесів та стартап-екосистем. Участь в конференції взяла і викладач кафедри хімічної технології високомолекулярних сполук ШІ СумДУ кандидат технічних наук Єфименко Анна Олександрівна.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ

На сторінку кафедри ХТВМС >>>