Свято «Українська Масляна»

Студенти Шосткинського інституту СумДУ організували веселу «Українську Масляну».
Свято проходило біля нового навчально-лабораторного корпусу, прилегла території якого дозволяє проводити такі масові та феєричні заходи. Масляна, у виконанні студентів, стала радісними проводами зими в передчутті близького тепла та весняного оновлення природи.
Учаснників веселого свята чекало багато жартівливих змагань та імпровізацій, вони дружно водили хороводи та співали частівки.
Весняний настрій та національний колорит створювали юні артисти студентського клубу, учасники самодіяльних народних колективів. І звичайно ж, не обійшлося без частувань гарячими млинцями та духмяними напоями.
Кульмінаційним моментом свята стало спалювання опудала Масляної як знак перемоги Весни над Зимою.
Наші предки щиро вірили: чим веселіше відгуляють Масляну, тим щасливішим буде ввесь рік. Хочеться вірити, що це насправді так, і рік 2017 буде добрим, щасливим, а головне, мирним.

На сторінку Студентам >>>