Пробне онлайн тестування успішно завершилося

Шосткинський інститут СумДУ

Вітаємо старшокласників м.Шостки з успішним проходженням пробного онлайн тестування!
Цьогоріч Шосткинський інститут надав можливість одинадцятикласникам міста пройти в онлайн режимі тестування з основних предметів, що виносяться на ЗНО, - математики, української мови та історії України. Кожен школяр, який скористався цією нагодою, зміг ознайомитися зі стандартними тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт ЗНО 2017 року, навчитися ефективно розподіляти час, налаштовуватися психологічно та морально в особливо важливі моменти життя, і, найголовніше, реально оцінити свої знання. Усе це допоможе зробити своєрідну «роботу над помилками», за потреби відкоригувати процес підготовки до основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання.
Принагідно учні ближче познайомилися з Шосткинським інститутом, його студентами, отримали відповіді на всі запитання щодо ЗНО та вступної кампанії 2017 року.
Щиро бажаємо всім старшокласникам високих результатів при походження тестування та успішного вступу до омріяного вузу!
Чекаємо на вас, абітурієнти 2017 року, в Шосткинському інституті СумДУ!

Правила прийому до ШІСумДУ в 2017 році >>>

На сторінку Вступникам >>>