Військова підготовка офіцерів запасу з присвоєнням первинного офіцерського звання в Шосткинському інституті СумДУ

Військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу з присвоєнням первинного офіцерського звання в Шосткинському інституті СумДУ можуть пройти студенти денної та заочної форми навчання, випускники минулих років, які мають або здобувають ступінь вищої освіти не нижче бакалавра і придатні до військової служби за станом здоров'я та морально-діловими якостями.

Навчання проводиться за такими спеціальностями:
• бойове застосування з’єднань, військових частин і підрозділів самохідної артилерії;
• бойове застосування з’єднань, військових частин і підрозділів наземної артилерії;
• бойове застосування з’єднань, військових частин і підрозділів протитанкових керованих реактивних снарядів;
• бойове застосування з’єднань, військових частин і підрозділів, озброєних комплексами тактичних ракет;
• бойове застосування військових частин і підрозділів артилерійської розвідки.
Як зазначив начальник кафедри військової підготовки СумДУ, полковник Микола Ляпа, науково-педагогічні працівники кафедри військової підготовки мають наукові ступені та вчені звання, володіють практичним військовим досвідом застосування ракетних військ і артилерії в бою. Все це забезпечує проведення занять з майбутніми офіцерами на високому науково-методичному рівні.
Викладачі та курсанти кафедри беруть активну участь у науково-дослідних роботах, всеукраїнських конференціях, пов’язаних із бойовим застосуванням ракетних військ і артилерії. Свідченням ефективної і якісної роботи колективу кафедри є призові місця на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт в галузі військових наук і національної безпеки держави, на змаганнях з Міжнародного гуманітарного права.
Здобуття додаткової військової освіти значно розширює перспективи працевлаштування, що особливо актуально при виборі місця роботи та для професійного росту
Детальна інформація про військову кафедру на сайті http://kvp.sumdu.edu.ua/

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :