Інтелектуальна гра «Брейн-ринг»

Кафедра фундаментальних та загальнонаукових наук Шосткинського інституту СумДУ підготувала і провела інтелектуальну гру «Брейн-ринг».
До участі запросили старшокласників навчальних закладів міста. 3 команди – студенти ШІСумДУ, старшокласники ЗОШ№5 та ШСШ№1 – мірялися знаннями та ерудицією. Два раунди гри пройшли швидко і цікаво. Юнаки та дівчата жваво відповідали на запитання, що стосуються різних наук: фізики, хімії, математики, історії, англійської.
Лідером інтелектуальної гри стала команда школи №1. І переможці, і учасники брейн-рингу отримали нагороди – дипломи та солодкі призи.

На сторінку кафедри ФЗНД >>>