Новорічний концерт

Наближається Новий рік та Різдво. Це найочікуваніші свята, чудовий час, коли якось мимоволі починаєш вірити в казку, занурюєшся у світ незвичайного і таємничого. І неважливо, скільки тобі років! Головне – настрій, підсвідоме очікування свята і дива, а за ними - і сподівання на краще. Тому вже традиційно благодійними акціями та Днем св. Миколая в Шосткинському інституті розпочинаються новорічно-різдвяні свята.
В останні грудневі дні студенти запросили на казкове новорічне дійство своїх однокурсників, друзів, батьків, співробітників вузу. Зимові мелодії і ритми, танцювальні композиції, гумористичні мініатюри у виконанні учасників народних колективів «Сузір’я», «Світанок», СТЕМу та хореографічної студії «Мрія» створювали загальну атмосферу передчуття свята і чуда. Юні артисти та їхні талановиті наставники зуміли запалити в серцях глядачів гірлянди радості і щастя, вогники мрій і надій. Свято наближається!

На сторінку Фотогалерея >>>

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :