Міжнародна наукова співпраця

В рамках наукового співробітництва заступник директора ШІ СумДУ, к.т.н. Закусило Р.В. взяв участь у 15 міжнародній конференції IPOEX 2018 «EXPLOSIVES: Research – Application – Safety», що проходила у Польській Силезії, м. Устронь з 11 по 13 червня.
Організатором конференції став варшавський Instytut Przemyslu Organicznego. В конференції взяли участь близько 120 науковців з Польщі, Великобританії, Словаччини та представник України - наш колега.
Дві доповіді Закусило Р.В., прочитані польською мовою, були прийняті дуже позитивно.
Конференція пройшла у теплій атмосфері. Учасники конференції намітили шляхи подальшої співпраці між ШІ СумДУ та польськими науковими установами.

На сторінку кафедри ХТВМС >>>