Art-fest ШІСумДУ - 2018

Справжнє мистецьке свято пройшло днями в міському АРТ-центрі. Шосткинський інститут запросив учнівську молодь на щорічний своєрідний звіт-презентацію. Артфест ШІСумДУ, так називається захід, приурочений до дня заснування вузу, розпочався виступом студентського гурту «Не всі». У залі розгорнулася виставка художніх робіт співробітників, викладачів та студентів. Фотосушка знайомила гостей свята з моментами навчання та дозвілля наших юнаків та дівчат.
«Шосткинський інститут, спрямовуючи погляд у майбутнє, гостинно відкриває двері всім, хто мріє стати висококваліфікованим фахівцем і знайти своє місце в житті,» - такими словами звернулася до присутніх колишня випускниця ШІСумДУ, а нині кандидат технічних наук, викладач кафедри ХТВМС, в.о. заступника директора інституту з науково-педагогічної роботи Шевцова Т.М.
Про спеціальності вузу говорили представники кафедр, дехто з них, як-от: к.е.н., старший викладач кафедри економіки та управління Тур О.М. і асистент кафедри СІТ Пата П.С., теж навчалися в Шосткинському інституті.
До слова запросили і нинішніх студентів. Кожен з них розповідав свою історію – історію пошуку, історію становлення, історію успіху. Барсукова Марина, магістранта кафедри ХТВМС, знайшла себе в творчості та громадській роботі: стала співзасновником благодійного фонду «Щастя в долонях» та хореографом дитячого танцювального колективу. А Матвієвський Олексій, старшокурсник кафедри економіки та управління, захопився науковою роботою, має вагомі здобутки і перемоги як учасник всеукраїнських студентських конкурсів та наукових конференцій.
Сердюк Іван, студент кафедри СІТ, активно поєднує навчання з роботою в міському ІТ-центрі, беручи участь в розробці важливих проектів, в організації і проведенні заходів. За його словами, це не лише непоганий підробіток, але й можливість написати ґрунтовну дипломну роботу.
Оригінально та цікаво говорила про свій вибір спеціальності Закусило Дарина. Вона, випускниця гімназії, майбутній механік і абсолютно впевнена, що інженер – це творець, який прагне зробити людське життя легшим, комфортнішим та безпечнішим. Обрана нею спеціальність складна, потребує багато зусиль та часу, але надзвичайно цікава, і тому в інженерів більше шансів вписати своє ім’я в світову науку. Знаючи Дарину, слухаючи її запальний виступ, навіть не сумніваємося, що вона стане-таки геніальним інженером.
Art-fest ШІСумДУ яскраво засвідчив, що треба на власні очі побачити, а краще з перших вуст почути, перш ніж обрати майбутню професію і вуз для навчання.

На сторінку Фотогалерея >>>

На сторінку Студентам >>>

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :