Показ одягу від дизайнерів Шостки

Студентки Шосткинського інституту, учасниці народного ансамблю «Сузір’я», спробували себе в новому амплуа - стали моделями… Моделями першого в місті показу одягу від дизайнерів Шостки, що став родзинкою міського заходу до Дня закоханих.
Природжена грація і шарм, уміння триматися на сцені і «подати себе», набуті у творчому колективі, вирізняли студенток на цьому своєрідному дефіле краси. І хоч відоме прислів’я стверджує: «Зустрічають за одягом, проводжають за розумом!»,- та в даному випадку глядачі спостерігали гармонійне поєднання таланту, розуму і краси. Краси у всьому: дизайнерських знахідках і рішеннях, юних і привабливих моделях, позитивних бажаннях і намірах організаторів заходу.
Та як же інакше, «В людині все повинно бути прекрасним: і обличчя, і одяг, і душа, і думки», - мудро писав свого часу класик.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ