У день св. Миколая

У день пам’яті улюбленого святого дітей, їхнього захисника, наставника і покровителя, Миколая Чудотворця, студенти Шосткинського інституту СумДУ зробили приємний сюрприз для вихованців КЛПЗ «Шосткинський обласний дитячий протитуберкульозний санаторій».
Протягом місяця студенти старанно готувалися до цього: збирали кошти та речі, купували солодощі, працювали над сценарієм казкового дійства. Тож Миколай зі своїми помічниками прийшов до дітей з мішком подарунків і лантухом радості та сміху. Театральна постановка, веселі конкурси та забави – і вже всі, і діти, і дорослі, у світі казки, де панує добро, любов і милосердя.
Про те, що свято вдалося, красномовно говорили щасливі посмішки та грайливі іскорки в дитячих очах. Не менш задоволеними залишилися і самі організатори – члени студентської ради та активу інституту.
Виростуть діти, а добра казка, подарована студентами, залишиться в їхній пам’яті. І можливо, вони теж стануть наслідувати св.Миколая, адже це зимове свято – воістину свято Милосердя, Доброти, Прощення і Любові до ближнього.

На сторінку Студентам >>>