Зустріч з студентами КНЕУ

У рамках ознайомлення із культурною і економічною спадщиною Сумщини, для складання екскурсійно-туристичного маршруту Шосткинський інститут СумДУ відвідали студенти факультету маркетингу спеціальності «Туризм» Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана. Маршрут майбутніх туристичних менеджерів пролягав по містах Глухів, Новгород-Сіверський і Шостка. Наше місто стало останнім пунктом їхньої подорожі, де студенти отримали можливість ознайомитись із інноваційними проектами та історичними пам’ятками Шосткинщини.
Знайомство із студентами нашого інституту розширило можливості академічної мобільності шосткинської студентської молоді.