ІІ Всеукраїнська науково-методична конференція

У Шосткинському інституті пройшла ІІ Всеукраїнська науково-методична конференція «ОСВІТА, НАУКА ТА ВИРОБНИЦТВО: РОЗВИТОК ТА ПЕРСПЕКТИВИ». Науковий захід ставить за мету розвиток наукової творчості молодих учених та аспірантів, студентів, учителів та школярів, залучення їх до вирішення актуальних завдань сучасної науки, а також сприяє розвитку зв’язків між навчальними закладами у сфері науково-дослідної роботи і популяризації наукової діяльності серед талановитої молоді. Тому участь у конференції взяли науковці різних рівнів і вікових категорій з багатьох вузів України, зокрема Києва, Львова, Дніпра, Запоріжжя, Глухова, Бердянська, Донецька (усього подано 118 доповідей), а також Республіки Білорусь. Порадувало широке представництвом талановитої молоді з багатьох навчальних закладів м. Шостки.
Bідкриваючи пленарне засідання, директор Шосткинського інституту Тугай Н.О. подякувала присутнім за увагу до роботи вузу, за бажання займатися науковою діяльністю; побажала приємних вражень, успіхів та перемоги.
Секретар міської ради Чанцева- Коваленко О.М. назвала конференцію святом знань і передала щире вітання молодим науковцям від мера міста. Заступник начальника відділу освіти Волошко Л.О. відзначила вагомі досягнення в співпраці загальноосвітніх закладів міста та Шосткинського інституту. Шульга О.В., помічник депутата Верховної ради Молотка І.Ф., подякувала молоді за талант і плідну роботу, за досягнення, що прославляють місто. Конференція продовжила роботу в 6 секціях за різними напрямами:
1. Сучасні проблеми хімічної технології.
2. Актуальні проблеми філософії та філології: наука і практика.
3. Прикладні та фундаментальні питання природничих дисциплін.
4. Проблеми та перспективи інвестиційно-інноваційного розвитку соціально-економічних систем.
5. Системи управління та математичне моделювання.
6. Перспективні методики викладання в навчальних закладах.
На заключному засідання було підведено підсумки роботи конференції та нагороджено переможців.
Шосткинський інститут СумДУ дякує всім учасникам наукового заходу та запрошує тих, хто має бажання займатися наукою, долучатися до творчості і дослідницької діяльності.
Переможці ІІ Всеукраїнської науково-методичної конференції >>>

На сторінку Фотогалерея >>>

Сайт конференції >>>

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :