Благодійна акція "Студентський святий Миколай"

Уже декілька років поспіль в інституті проводиться благодійна акція, мета якої зібрати подарунки для дітей, що потребують уваги і допомоги. А потім студентський святий Миколай вирушає туди, де на нього найбільше чекають дітлахи.
Цьогоріч це був Шосткинський обласний дитячий протитуберкульозний санаторій. Саме до його вихованців і завітали наші студенти з вітаннями, подарунками, солодощами та чарівною казкою . Діти, як завжди охоче, брали участь у конкурсах, активно змагалися за призи, щиро раділи гостям. А наостанок і самі привітали піснею Святого Миколая та його помічників. І студенти, і вихованці санаторію отримали море позитиву та домовились зустрітися у наступному році.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ

На сторінку Студентам >>>