Запрошуємо студентів, викладачів та співробітників інституту на заходи з нагоди Дня науки.

Запрошуємо студентів, викладачів та співробітників інституту на заходи з нагоди Дня науки, що відбудуться 22.05.2017 р. в ШІСумДУ.
1. Виставка наукових досягнень викладачів ШІСумДУ. 9-00, фойє ІV навчально-лабораторного корпусу.
2. «Роль науки моєму житті». Виступи провідних науковців інституту (Банишевського В.В., Лукашова В.К., Буллера М.Ф.) та директора ДЕРЖНДІХП
Щербаня В.В.
3. Презентація наукових робіт студентів, які визнано кращими в 2016-2017 н.р. за участь в різних наукових форумах (студентка гр. ХМ-41-Ш Закусило Д., студент гр. СУ-31Ш Щербак Д.).
4. Нагородження викладачів та студентів інституту за вагомий внесок у розвиток наукової діяльності вузу в 2016-2017 н.р.
5. Вручення іменних сертифікатів (на право збільшення балів для рейтингу з будь-якої дисципліни) студентам ШІСумДУ за досягнення в науково-дослідній роботі. 11-00, ауд. 304.