З Днем науки!

Звітна конференція органів студентського самоврядування

Сердечно вітаю зі святом науковців, викладачів, майбутніх учених – аспірантів і студентів Шосткинського інституту СумДУ, а також усю наукову громаду нашого міста! У цей день ми маємо чудову нагоду вшанувати наукові традиції, гідно оцінити досягнення вчених, поговорити про завдання і проблеми галузі, окреслити перспективи. Адже наука завжди була і є рушієм прогресу, ключовим фактором розвитку та розбудови як держави, так і окремо взятого регіону.

Шосткинський інститут по праву зайняв чільне місце в пропаганді та запровадженню в життя інновацій, став справжнім центром наукової думки. Наші вчені докладають чимало зусиль для розвитку науково-технічного потенціалу краю, для активного залучення до наукових досліджень молоді; завдяки їхнім зусиллям виконуються важливі держбюджетні та господарські науково-дослідні роботи, здійснюється підготовка висококваліфікованих кадрів, розробляються і реалізуються актуальні проекти.

Тому я дуже вдячна всім - від студента та аспіранта до іменитого вченого - за невтомність і справжній ентузіазм, наполегливість у своїх наукових пошуках та примноження здобутків інституту. Ніколи не втомлюйтесь і не зупиняйтесь в новаторському пошуку! Нехай не згасають прагнення до нових знань, хай завжди вас супроводжує натхнення! Міцного вам здоров’я,, творчої наснаги, життєвої енергії, оптимізму, досягнень і вагомих здобутків на науковій ниві. Будьте щасливі та успішні в усьому!

Директор інституту Н.О.Тугай