Актуальна зустріч

На зустрічі, що пройшла в Шосткинському інституті, представники Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради, Управління Держпраці у Сумській області, Шосткинської об’єднаної державної податкової інспекції, Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області говорили зі студентами про важливе та актуальне – пріоритети легального працевлаштування.
Тема розмови для юнаків та дівчат досить цікава, адже невдовзі вони уже як молоді спеціалісти опиняться на ринку праці. А тому повинні мати максимум достовірної інформації, щоб робити правильні і впевнені кроки на шляху кар’єрного зростання, забезпечення свого майбутнього добробуту та економічної розбудови держави в цілому.
Тищенко Г.І., заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради, розповіла студентам про роль місцевого самоврядування в соціальному захисті працюючих. Про плюси та мінуси легальної заробітної плати говорила начальник відділу платежів до пенсійної системи Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Сотник Т.М. Захарченко Л.М., головний державний інспектор відділу додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці в Сумській області, зупинилася на питаннях легалізації заробітної плати.
Загальний підсумок розмови підвів заступник міського голови В.В.Могильний. Виступаючі, демонструючи відеоролики та наводячи приклади з життя, спонукала слухачів до діалогу та роздумів. Тому, без сумніву, студентам є про що подумати і є що обговорити і в молодіжному середовищі, і в родині.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ