Зустріч з питань ЗНО

Шосткинський інститут СумДУ спільно з міським відділом управління освіти організував зустріч випускників навчальних закладів міста, їхніх батьків та педагогів з представниками Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, які приїхали до Шостки, щоб обговорити питання підготовки до проведення цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання.
Дві величезні аудиторії інституту заледве вмістили всіх бажаючих з перших вуст дізнатися про ЗНО-2018. Перед присутніми виступили гості з Харкова: директор ХРЦОЯО Сидоренко Олександр Леонідович та методист ХРЦОЯО, куратор Сумської області Ханікова Валерія Олександрівна. Вони зупинилися на нововведеннях ЗНО-2018, зокрема збільшення учасників за рахунок учнів училищ, технікумів та коледжів, новації в тестуванні з англійської мови.
Ханікова В.О. детально роз’яснила процедуру реєстрації, проходження та отримання результатів ЗНО. А директор ХРЦОЯО Сидоренко О. Л., високо оцінивши створення міжобласного округу проведення ЗНО в м. Шостці, висловив задоволення від продуктивного спілкування з педагогами та керівництвом міста, а також від оперативного вирішення важливих питань організації ЗНО особисто з міським головою М.П. Ногою.
На зібранні виступили і представники ШІСумДУ : заступник директора О.М.Проценко, який опікується проведенням ЗНО в м.Шостці, та відповідальний секретар відбіркової комісії Шосткинського інституту Я. Г.Вазієв. Вони говорили про вступну кампанію 2018 року, закликали присутніх звертатися із запитаннями чи для консультацій з приводу ЗНО та вступу до вузів безпосередньо в ШІСумДУ (вул. Гагаріна 1, к. 315-317, тел. (05449) 4-28-20) і слідкувати за матеріалами нашого сайту .

На сторінку Довузівська підготовка >>>