Зброя та безпека – 2018

На минулому тижні в м.Києві відбулася VI Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми координації військово-технічної та оборонно-промислової політики в Україні. Перспективи розвитку озброєння та військової техніки» (у рамках XV Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2018»). За запрошенням НДІ ОВТ участь у Конференції взяв Шосткинський інститут СумДУ. З доповіддю стосовно сферичних порохів виступив заступник директора ШІ СумДУ кандидат технічних наук Закусило Р.В.
Намічено плани подальшого співробітництва, реалізація яких почнеться вже 14 листопада 2018 року на IV Міжнародній науково-практичній конференції "Хімічна технологія: наука, економіка та виробництво" у ШІСумДУ.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ