Гайда вступати до Шосткинського!

Шосткинський інститут СумДУ – один з найпрестижніших вищих державних навчальних закладів на півночі України. Разом з СумДУ Шосткинський інститут увійшов до 6 кращих українських університетів за версією QS World University Rankings. Такий рейтинг – результат якісної сучасної освітньої платформи та індивідуального ставлення до кожного!

Якщо ти – вже студент Шосткинського інституту, не сумнівайся – твої знання та здобута професія будуть актуальні і в майбутньому. Ти обрав Шосткинський інститут, а це - маленька академічна держава, спроектована за зразком Стенфордського університету. Ти матимеш вільний доступ до мега-сучасного головного корпусу інституту з усіма його потужностями. Поруч з інститутом - Православний храм на честь Георгія Побідоносця, мальовниче озеро, сучасний меморіально-освітній комплекс «Родинна пам'ять» та перший в Україні реально працюючий індустріальний парк «Свема»» з майже півсотнею успішних підприємств-супутників. Більш того, інститут має власне видавництво, де друкуються креслення, посібники, поліграфічна та рекламна продукція. Все це – до твоїх послуг.

Шосткинський інститут пропонує тобі не стандартний підхід до отримання вищої освіти. Твоє навчання буде відбуватися за світовими стандартами дуальності. Ти будеш залучений водночас до освіти, до науки і до виробництва. Перш за все, ти отримаєш якісний комплекс кафедральних теоретичних знань на базі інституту в режимі щоденного доступу та в режимі онлайн. Твоє навчання модеруватиме потужний професорсько-викладацький склад (72% від загального штату – доктори та професори). Твої викладачі будуть не тільки читати лекції. Більшість займається науково-дослідною роботою, або очолює виробництва, або генерує нові ідеї та успішно втілює їх. Ти вдосконалиш свої ІТ – знання та опануєш нові формати роботи з віртуальною та доповненою реальністю, станеш профі у діджітал-технологіях. Ти зрозумієш мову роботів, зможеш керувати штучним інтелектом, друкувати деталі до твоїх винаходів на 3Д принтері…І все це безкоштовно - на базі Шосткинського інституту та його супутника - міського Co-working.

За бажанням ти також зможеш випробувати себе в якості викладача в освітній програмі ІТ-технологій та програмування «Smart hous». Ти зможеш вчити учнів старших класів керувати сучасними будинками, програмувати їх та вдосконалювати. Ця освітня програма, спрямована на всесвітню тенденцію до дігіталізації, розроблена викладачами Шосткинського інституту та активно впроваджується у всіх навчальних закладах міста. По-друге, ти матимеш змогу не тільки навчатись, але й проходити практику та водночас гарантовано отримаєш бажане робоче місце. До твого вибору – більше півсотні підприємств – супутників індустріального парку та виробничі потужності Шостки.

Якщо мрієш про свою справу та вже маєш свій власний бізнес – план, інститутський бізнес-інкубатор допоможе тобі його перевірити. Якщо хочеш почитати книжки з оксфордської чи гарвардської бібліотек – не проблема! На 5-му поверсі Шосткинського інституту завжди відкрита електронна бібліотека європейського зразку з вільним доступом до світових книгосховищ! Зголоднів та стомився – до твоїх послуг затишні кафе та зони відпочинку. Маєш зайву енергію та любиш спорт? Новий спортивний майданчик вже чекає на твій гол! Хочеш підкорити світові сцени? Шосткинський інститут має власні вокальні, танцювальні та театральні професійні студії. Ти лідер? Студентський парламент вже зараз потребує твого таланту. Бажаєш отримувати професійну військову та спортивну підготовку водночас з навчанням – військова кафедра надасть тобі потрібного вишколу.

Якщо ж Ви – доросла людина з роботою і без освіти та зайвого часу на складання ЗНО, Шосткинський інститут має для Вас особливу пропозицію. Партнер інституту - Хіміко-технологічний коледж імені Івана Кожедуба (Shostkynskyy Chemical Technology College. John Kozhedub) радо відкриє для Вас свої двері. З першого по третій курс Ви будете студентом коледжу, а потім, після здачі необхідних іспитів та отримання диплому, Вас автоматично зарахують до другого або третього курсу на відповідну спеціальність в Шосткинський інститут СумДУ. Такі варіанти обирають дорослі студенти – іноземці. В 2018 році їх кількість зросла втричі.

Вже зараз Шосткинський інститут СумДУ готується до входження в Київську конгломерацію, вже сьогодні інститут абсолютно готовий до гідної конкуренції з провідними навчальними закладами столиці. Не барися з документами, кількість бюджетних місць – обмежена!

Шосткинський інститут СумДУ – центр ІТ, наукового, практичного та креативного кластеру Шостки! Будь в центрі освіти світового рівня! Обирай Шосткинський інститут – інкубатор здійснення твоїх мрій!