Народний вокальний ансамбль «Сузір’я» - лідер фестивалю-конкурсу

Народний вокальний ансамбль «Сузір’я» Шосткинського інституту СумДУ став беззаперечним лідером відкритого фестивалю-конкурсу патріотичної пісні «Від серця до серця», що вже кілька років поспіль проходить навесні в місті Конотопі.
У різних номінаціях наш співочий колектив посів одне І та чотири ІІ місця. Володарем Гран-прі фестивалю стала солістка «Сузір’я» Анастасія Ус, яка виконала а капела пісню «Моя Україна».
Щиро вітаємо наших талановитих юнаків і дівчат та керівника вокального колективу Ірину Соколову! Пишаємося вами! Зичимо натхнення у творчості, радості в житті, успіхів та нових вершин слави.
25 травня народний вокальний ансамбль «Сузір’я» запрошує своїх шанувальників та всіх бажаючих на звітний концерт, що відбудеться о 15.00 в студентському клубі ШІСумДУ.

На сторінку Студентам >>>