Гумористичне шоу "Студентський дебют-2018"

Міський конкурс-фестиваль «Студентський дебют» вже втретє зібрав найталановитішу молодь міста. Цього року за кубок інституту та туристичну поїздку змагались між собою три команди Шосткинського інституту, за кубок мера міста боролись команди коледжу та медичного училища.
Тема конкурсу «Історія. Від неандертальців до роботів» дала учасникам широкі можливості для творчості: студенти подорожували у минуле, зазирнули у майбутнє, жартували над проблемами сучасності.
Драйв, емоції, енергетика, майстерна імпровізація – все це створювало атмосферу справжнього свята.
Визначити переможців було надзвичайно важко, про що свідчить рішення журі. В результаті нелегких переговорів членів журі та голосування глядацького залу було прийняте Соломонове рішення. Кубок переможця було вручено команді кафедри економіки та управління, а туристичну путівку в м.Одесу – команді системотехніки та інформаційних технологій.
Кубок мера виборола команда Хіміко-технологічного коледжу.
Головна інтрига свята завершилась, переможці визначені, проте цей великий святковий конкурс запам’ятається надовго і учасникам, і глядачам.

Відеорепортаж >>>

Відео (ТРК Акцент) >>>

На сторінку Студентам >>>

На сторінку Фотогалерея >>>