Дорогі студенти Шосткинського інституту СумДУ!

Звітна конференція органів студентського самоврядування

Найщиріші привітання вам з нагоди Міжнародного дня студента – цього свята спраглих до творчості і невтомних у діяльності, молодих і енергійних!

Студентські роки – важлива пора самовизначення і самоствердження, сходинка до вершин знань і професійної майстерності. У цей час ви стаєте не лише фахівцями, але й свідомими громадянами своєї країни.

Упевнена, що зумієте використати науковий і технічний потенціал нашого вузу для здобуття знань і становлення себе як особистості. Адже в Шосткинському інституті ви можете взяти участь у справжній науковій діяльності, роботі творчих об’єднань та колективів, проявити себе в спорті, громадській та волонтерській роботі.

Тож не гайте жодної днини, навчайтесь, дерзайте, творіть! Проявляйте ініціативу, подавайте ідеї – вас почують і підтримають! Ми цінуємо і поважаємо вас, наші студенти, пишаємося успіхами, захоплюємося вашими талантами!

Неповторної студентської юності вам, радості в навчанні і спілкуванні, успіхів та досягнень у всіх починаннях і справах!

Директор інституту Тугай Н.О.