Вітаємо студентів Шосткинського інституту СумДУ, які пройшли до ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016/2017 навчальному році!
Бажаємо успіхів у наукових дослідженнях і творчості, нехай вдалими будуть ваші проекти, результативними плани, наснаги і натхнення в навчанні та роботі.

До ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2016/2017 н.р. рекомендовані:

1. У галузі хімічні науки:
Тіщенко Сергій (гр. ХТ-41Ш), «Екстракція нітрату гліцерину з баліститного матеріалу» шифр «Екстракція», (науковий керівник - викладач кафедри ХТВМС, к.т.н Онда В.І.).
Самофалов Дмитро (гр. ХТ-51Ш ) та Гутак Станіслав (гр. ХТ-41Ш), «Твердофазний синтез залізооксидного каталізатору з промислових відходів», (науковий керівник - ст.викладач кафедри ФЗНД, к.т.н. Павленко О.В.).

2. У галузі хімічні технології:
Бучковець Сергій (гр. ХТм-61Ш), «Масоперенесення під час концентрування сульфатної кислоти випаровуванням в потік повітря» шифр «Дифузія», (науковий керівник - ст.викладач кафедри ХТВМС, к.т.н. Тимофіїв С.В.).
Харчук Олексій (ХТ-41Ш ) та Фукс Мар’ян (ХТ-51Ш), «Низькошвидкісні заряди місцевого приготування для відбивання блочного каменю», (науковий керівник - асистент кафедри ХТВМС Романченко А.М.).

3. У галузі екологія та екологічна безпека:
Бучковець Сергій (гр. ХТм-61Ш), «Технологія утилізації шламових відходів виробництва титанооксидних пігментів», (науковий керівник - викладач кафедри ФЗНД, к.т.н. Борзова Н.О.).

4. У галузі економіка та управління підприємствами:
Гавриліна Вікторія (гр.ЕФ-31Ш), «Вплив виробничих факторів на вартість підприємства», (науковий керівник - ст.викладач кафедри ЕУ, к.е.н. Новикова І.В.).

5. У галузі інформаційні технології:
Заяц Марина (гр. СУс-61Ш) та Іванов Олександр ( гр.Еа14(ШХТК ім.І.Кожедуба), «Розробка системи автоматизованого навчання для школи №11 м. Шостки», (науковий керівник - викладач кафедри СІТ Андрусенко О.О.)

6. У галузі педагогічна та вікова психологія:
Школьна Юлія (гр. Ез-31Ш), «Курс вебінарів як психологічна допомога батькам у гармонізації їх стосунків – підґрунтя для особистісного розвитку дитини», (науковий керівник - асистент кафедри ФЗНД Чанцева-Коваленко О.М.).

7. У галузі електротехніка та електромеханіка:
Щербак Дмитро (гр.СУ-31Ш) та Федорченко Сергій (гр. СУ-63Ш), «Створення уніфікованого надпровідникового генератора та дослідження електричних параметрів на його діючій моделі», (науковий керівник - доцент кафедри ФЗНД, к.п.н. Мар’їнських Ю.М.).

8. У галузі фізики:
Кущ Сергій (гр. СУ-31Ш) та Щербак Дмитро (гр.СУ-31Ш), «Дослідницька розробка та практична перевірка електродинамічного методу активації напівпровідників для магнітних систем в якості альтернативи існуючим», (науковий керівник - доцент кафедри ФЗНД, к.п.н. Мар’їнських Ю.М.).