IV Міжнародна науково-практична конференція
«ХІМІЧНА ТЕХНОЛОГІЯ: НАУКА, ЕКОНОМІКА ТА ВИРОБНИЦТВО»

IV Міжнародна науково-практична конференція «ХІМІЧНА ТЕХНОЛОГІЯ: НАУКА, ЕКОНОМІКА ТА ВИРОБНИЦТВО» зібрала в Шосткинському інституті СумДУ представників науки та виробництва з різних регіонів України та близького зарубіжжя. Це керівники провідних виробничих об’єднань, підприємств і організацій, науково-дослідних центрів та інститутів, науковці з Києва, Сум, Дніпра, Харкова, Запоріжжя, Маріуполя, Конотопу, Глухова, а також гості з Азербайджану, Латвії, Республіки Білорусь та Польщі.
Конференція була організована Шосткинським інститутом Сумського державного університету під егідою Міністерства освіти і науки України спільно з Центральним науково-дослідним інститутом озброєння та військової техніки збройних сил України, Державним науково-дослідним інститутом хімічних продуктів, Публічним акціонерним товариством «Фармак», КП «ШКЗ «Імпульс», виконавчим комітетом Шосткинської міської ради та управлінням освіти Шосткинської міської ради з метою аналізу стану і оцінки перспектив міжнародного співробітництва у сфері хімічної технології, розширення наукових та виробничих міжнародних зв'язків, інтеграції наукових розробок у реальний сектор економіки та виробництва, забезпечення якісно нового рівня підготовки фахівців, наукових та науково-педагогічних кадрів, активізації та розвитку наукових досліджень та інноваційної діяльності, підвищення їх результативності та ефективності.
Відкриваючи пленарне засідання директор ШІСумДУ Тугай Н.О. зазначила, що в цей непростий час конференція прагне об’єднати зусилля науки та виробництва для відбудови сучасної України в співпраці з колегами з дружніх держав. Шосткинський інститут, на базі якого вже вчетверте проводиться захід такого високого рівня, став центром, де розглядаються нагальні проблеми та приймаються серйозні рішення.
Також на пленарному засіданні виступили: Чернов Є.Д. директор Казенного підприємства «Шосткинський казенний завод «Імпульс» ;
Кушнірук В.М. керівник департаменту з виробництва АФІ ПАТ «Фармак»;
Васьківський М.І. заступник начальника Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки Збройних Сил України
Шукуров А.М. директор «Azinterpfrtlayis-Х» ММС Азербайджан
Ярош А.О. головний інженер Казенного підприємства «Шосткинський казенний завод «Зірка».
Закусило Р.В. к.т.н., заст. директора Шосткинського інституту з наукової роботи.
Свою підтримку і сприяння науковим заходам, що проводяться в Шосткинському інституті, висловив міський голова Нога М.П.
Далі учасники конференції працювали в 7 секціях за такими напрямками:
• Спеціальна хімічна технологія і виробництво боєприпасів та вибухові роботи в промисловості.
• Загальна хімічна технологія, екологія та проблеми утилізації.
• Енергозбереження та альтернативні палива.
• Економіка виробництва та управління.
• Інформаційні технології, моделювання та автоматизація.
• Філософсько-методологічні та соціальні аспекти виробництва.
• Хімія та фармацевтики.
На заключному пленарному засіданні учасники конференції прийняли рішення про подання до Міністерства освіти та науки, органів державного управління та підприємств оборонної промисловості держави на чолі з ДК «Укроборонпром» ряду пропозицій, які було об’єднано у «Рішення IV Міжнародної науково-практичної конференції «ХІМІЧНА ТЕХНОЛОГІЯ: НАУКА, ЕКОНОМІКА ТА ВИРОБНИЦТВО».

Відео (ТРК Акцент) >>>

Сайт конференції >>>

На сторінку Фотогалерея >>>

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :