Олімпіада з інформаційних технологій

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій пройшов цьогоріч на базі Шосткинського інституту СумДУ.
Наявність необхідної кількості комп’ютерного обладнання, програмного забезпечення та аудиторій, допомога викладачів та співробітників вузу в організації цього заходу дали можливість зібрати разом переможців шкільних олімпіад з усіх навчальних закладів міста.
Учні 8-11 класів (а це близько 50 осіб) виконували досить-таки непрості завдання, надіслані обласним управлінням освіти. Сподіваємося, що школярі показали всі свої знання і вміння, а відтак перемогли найкращі, які і будуть гідно представляти наше місто на наступних етапах олімпіади з інформаційних технологій.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ