«За чисте довкілля»

Студенти Шосткинського інституту долучилися до проведення Всеукраїнської акції «За чисте довкілля», яка триває по всій країні протягом квітня-травня. Юнаки та дівчата облаштовували територію біля корпусу свого вузу, упорядковували зелену зону біля озера та прибирали пішохідну доріжку до навчально-лабораторного корпусу.
Студенти впевнені, що чистота та краса міста залежить від спільних зусиль і бажання всіх, хто живе тут, дбати про навколишнє середовище. Молодь вважає, що територія, де вони навчаються і мешкають, може стати місцем зразкового порядку і високої культури.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ

На сторінку Студентам >>>