Готуйтесь разом з нами до вступної кампінії 2018 року!

Шосткинський інститут СумДУ активно сприяє майбутнім абітурієнтам у вирішенні питань, пов’язаних із ЗНО-2018. Так, на базі IV корпусу вузу працює пункт реєстрації до основної сесії ЗНО, де допомагають правильно оформити всі необхідні документи, дають слушні поради, проводять консультації як щодо самого тестування, так і цьогорічної вступної кампанії. Такими послугами вже скористалися більше 500 старшокласників навчальних закладів міста і району, учні профтехосвіти та студенти коледжу.
Нагадуємо, 19 березня закінчується термін реєстрації до основної сесії ЗНО-2018 !
Цікавим для майбутніх абітурієнтів стало і безкоштовне пробне тестування з української мови та математики, що його організували і провели в інституті. За матеріалами, вимогами та умовами максимально наближеними до справжнього ЗНО всі бажаючі змогли перевірити свої знання, пройти певну адаптацію до навчальних випробувань. За домовленістю з адміністраціями шкіл було проведено і виїзні пробні тестування для старшокласників м.Новгород-Сіверська та смт.Вороніж.
15 березня пройде пробне тестування з предметів за вибором для учнів навчальних закладів міста. Запрошуємо всіх бажаючих випробувати свої знання з хімії, біології, географії, фізики, історії України, англійської мови.
Готуйтесь ефективно і якісно разом з нами до вступної кампінії 2018 року!

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ

На сторінку Довузівська підготовка >>>