Фестиваль молодіжної творчості

У Шостці відбулася краща молодіжна подія весни, яка об’єднує студентство в єдиному пориві творчості, – «Студентська весна-2018»!
Фестиваль став для містян гарною традицією, довгоочікуваним святом, що запалює нові зірки, шліфує таланти, допомагає юнакам та дівчатам знаходити друзів і однодумців, реалізувати амбітні ідеї та скористатися можливостями.
На розсуд публіки та поважного журі, адже це відбірковий тур обласного фестивалю-конкурсу, студенти Шосткинського інституту СумДУ, Хіміко-технологічного коледжу ім. івана Кожедуба та медичного училища винесли цікаву та насичену програму. Конкурс проходив у кількох номінаціях: естрадний та народний вокал; сучасна і народна хореографія; інструментальний жанр та театральне мистецтво.
Зі сцени лунали патріотичні та ліричні пісні. Особливо порадував глядачів народний вокальний ансамбль «Сузір’я»: нові композиції в репертуарі, яскраві костюми, талановиті солісти. Гучними оплесками зустрічала публіка кожен вихід на сцену народного ансамблю танцю «Світанок», щиро сміялася, переглядаючи постановки студентського театру естрадних мініатюр «Спєц-Смех».
Учасникам фестивалю передав вітання міський голова М.П. Нога, відзначивши, що завдяки талантам молоді, її ініціативності підтримуються кращі культурні традиції, розвивається мистецьке життя Шостки.
Усі, хто побували цьогоріч на «Студентській весні», були приємно вражені рівнем мистецької майстерності наших студентів, різнобічності їхніх талантів. Про це свідчили позитивні емоції та теплі посмішки глядачів. Завершився фестиваль-конкурс нагородженням колективів-учасників та їхніх керівників грамотами та подарунками.

На сторінку Фотогалерея >>>

На сторінку Студентам >>>

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :