ШІСумДУ на Чернігівщині

Дати слушні поради щодо ЗНО, вступної кампанії та вибору майбутньої професії, розповісти про себе, показати себе і запросити до своєї студентської родини – така головна мета поїздки студентсько-викладацької команди до м. Семенівки, що на Чернігівщині.
У ШІСумДУ вирішили провести зустріч з випускниками шкіл цього міста та району у формі невимушеної бесіди зацікавлених сторін: старшокласникам необхідна актуальна інформація з перших вуст з усіх питань вступу, а інституту потрібні хороші абітурієнти.
Відеопрезентація навчального закладу, виступи співробітників вузу, розмови на рівних і сюрприз для школярів – концертна програма від талановитих студентів.

На сторінку Довузівська підготовка >>>