«Весняні барви-2017»

Відбірковий тур огляду художньої самодіяльності «Весняні барви-2017» пройшов у студентському клубі Шосткинського інституту.
Студенти – народ веселий та невгамовний. Їх цікавить безліч речей, що навчання ніяк не стосуються. Ось і цього разу до кола своїх справ та захоплень студенти вирішили залучити школярів міста. Тому до актового залу студентського клубу інституту запросили талановитих старшокласників на огляд художньої самодіяльності. Учні підготували показали себе якнайкраще: лунали пісні – під гітару та акапельно, виконувалися запальні танці, звучали вірші та музичні композиції. Учасники огляду продемонстрували пристойний рівень виконавської майстерності, емоційність та зацікавленість у подальшій співпраці.
Виконавці кращих номерів візьмуть участь у щорічному заході «Art-fest ШІСумДУ», що відбудеться у вузі наприкінці травня. Проте вже сьогодні можна стверджувати: студентський фестиваль засяє новими гранями талантів.