Містер Інститут - 2017

У Шосткинському інституті відбувся щорічний найбільш очікуваний показово-розважальний конкурс «Містер Інститут». Молоді, енергійні, завзяті, креативні, красиві у багатогранності своїх талантів – ось такі вони, наші студенти. Участь юнаків у цьому конкурсі – це не лише хороша нагода проявити себе як неординарну особистість, але й провести час активно, весело і незабутньо.
У «Містер Інститут - 2017» узяли участь 5 студентів з різних кафедр: Загородній Євгеній (гр. ХМ-61ш), Прохоренко Олег (гр.ХМ-51ш), Матвієвський Олексій (гр.Е-41ш), Велієв Рустам (гр.ЕФ-31ш), Красновид Руслан (гр.Е-51ш). Вони в образі агента 007 продемонстрували творчі здібності, почуття гумору і, звичайно ж, суто чоловічу рису - прагнення до перемоги. Програма складалася з трьох конкурсів: інтелектуального, творчого та імпровізаційного. Як домашнє завдання юнаки підготували презентаційне відео про своє життя за межами інституту. Варто зауважити, що «фільми» були оригінальними, з легким почуттям гумору та самоіронії.
На всіх етапах конкурсу його учасники проявили артистизм і вміння триматися на сцені, швидко орієнтуватися в ситуації і приймати рішення. Тому кожен вихід юнаків бурхливо вітали глядачі – одногрупники, викладачі, друзі. Байдужих і пасивних не було ні на сцені, ні в залі, усі веселилися від душі, уболіваючи кожен за свого. Тож перед компетентним журі стояло нелегке завдання: визначити, хто ж матиме за честь носити звання «Містер Інститут – 2017». Спершу голова журі, директор інституту Тугай Н.О., оголосила конкурсантів, відзначених у певній номінації:
«Містер Мужність» - Загородній Євгеній, «Містер Стиль» - Матвієвський Олексій, «Містер Харизма» - Красновид Руслан, «Містер Креатив» - Прохоренко Олег, «Містер Привабливість» - Велієв Рустам.
Володарем призу глядацьких симпатій став Прохоренко Олег.
А головний титул - «Містер Інститут – 2017» - отримав Красновид Руслан. І, певно, так зорі зійшлись: цього дня у Руслана був День народження. Тож вітали його і друзі, і журі, і глядачі особливо бурхливо і радісно, як ведеться, з іменинним тортом і найщирішими побажаннями.
Учасники конкурсу отримали подарунки, а також спеціальний приз від директора інституту для усієї юнацької компанії.

На сторінку Фотогалерея >>>

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :