Виставка до Дня української писемності та мови

У читальному залі Шосткинського інституту СумДУ до Дня української писемності та мови, який відзначається 9 листопада, підготовлено книжкову виставку «Вивчайте, любіть свою мову, як світлу Вітчизну любіть!».
Мета експозиції - пропагувати українську книгу, залучати молодь до читання, привернути увагу студентства, викладачів до мовної ситуації у своєму навчальному закладі, місті в цілому.
На виставці представлені твори неперевершених майстрів українського слова: Т. Шевченка, Лесі Українки, П. Куліша, П. Тичини, Панаса Мирного, О. Кобилянської, Остапа Вишні, І. Нечуй-Левицького, О.Довженка, М. Рильського, О. Гончара та ін. Це і старі видання, і книги сучасні.
Виставку із задоволенням та цікавістю відвідують студенти, викладачі та співробітники інституту.
До речі, цього року це унікальне свято відзначається в нашій державі 20 раз, адже День української писемності та мови був встановлений указом Президента України в 1997 році на честь українського літописця Нестора - автора «Повісті временних літ», послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.
Досвід людства упродовж тисячоліть переконливо доводить, що мова об’єднує народи в нації і зміцнює державу. В умовах, які склалися в нашій країні, українська мова набула особливої ваги – вона стала символом миру і єднання нації. Тож любіть, поважайте та розвивайте нашу рідну українську мову, адже мова, як і Україна, — у нашому серці, і починається вона з кожного з нас!

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ