Осінній крос

Уже стало доброю традицією проводити в першій декаді жовтня спортивні змагання, присвячені пам’яті керівників фізвиховання ХТК ім. І. Кожедуба, відомих у Шостці тренерів і педагогів Супруна Віктора Миколайовича та Клещенка Віктора Павловича.
Засвідчити свою прихильність до занять фізкультурою, продемонструвати переваги здорового способу життя,залучити до спорту молодь міста зібралися студенти інституту та коледжу, їхні викладачі та наставники, юнаки та дівчата шосткинських училищ і учні навчальних закладів міста. Участь в кросі також узяли всі бажаючі, зокрема представники громадських організацій, спортивних клубів та секцій, ветерани спорту.
Студенти нашого інституту змагалися в забігові 2 км (юнаки) та 1 км (дівчата) і показали досить хороші результати. Так, Северина Вероніка (гр. ХТ-72Ш) на своїй дистанції стала абсолютним переможцем, а Силак Михайло (гр. ХМ-51Ш) прийшов до фінішу четвертим.
Дипломи, статуетки, грошові та солодкі призи переможцям та учасникам осіннього кросу вручили депутат Верховної ради України І.Ф.Молоток і професор кафедри економіки та управління ШІСумДУ Акуленко В.Л.

Відео каналу "Телеком-Сервіс" >>>