Міжнародна студентська конференція

На базі Сумського державного університету пройшла II Міжнародна студентська конференція «САМОВРЯДУВАННЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ТИПУ», до якої були запрошені і студенти Шосткинського інституту. Барсукова Марина (гр. ХТм-61Ш), Сердюк Іван (гр. СУ-41Ш), Наумова Поліна ( гр. ХТ-41Ш), Безугла Аня (гр. ХТ-31Ш) представляли наш вуз на цьому молодіжному форумі.
Учасники конференції ділилися своїми ідеями щодо реалізації студентських та значимих громадських проектів. Особливу увагу було приділено питанням менеджменту, фінансовій стратегії, аналізу проекту. Як запорука успіху розглядалася правильна презентація проекту та реальна оцінка студентських можливостей.
Нові знання, цікаві знайомства, позитивні емоції – такий результат участі наших студентів у конференції. Сподіваємось, що все це стане новим поштовхом в організації роботи студради ШІСумДУ.

На сторінку Студентам >>>