"Глухів Ха-Ха Шоу"

Збірна команда Хіміко-технологічного коледжу ШІСумДУ "Спєцсмєх" дебютувала в «Глухів Ха-Ха Шоу». Цей фестиваль проводиться з метою розвитку молодіжного руху, створення умов для творчого, інтелектуального і духовного розвитку молоді, виявлення талановитих, обдарованих, творчих особистостей, організації їхнього змістовного дозвілля.
Захід проходив під гаслом: «Весна. Любов. Україна» у форматі справжнього народного «Ха-Ха Шоу». За перемогу змагалися 3 команди: «СЛЛГ» (м. Глухів), «Аве Мария» (м. Конотоп), «СпєцСмєх» (м.Шостка). Команди пройшли три батли: «Привітання», «Розминка» та «Зірковий виступ», де учасники мали можливість довести, що молодь– народ веселий, кмітливий, дотепний.
По закінченню фестивалю всі команди-учасниці отримали дипломи, подяки та цінні призи. Особливо приємно, що кращою акторкою «Best actress. Battle of cities» визнано нашу Світлану Євмєнову (щиро вітаємо!).
Зичимо команді удачі, подальших перемог, натхнення, креативних і смішних жартів та підкорення найвищих рівнів гумористичних вершин!

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ

На сторінку Студентам >>>