Презентація вищих навчальних закладів

8 листопада 2018 року Кролевецька районна філія Сумського обласного центру зайнятості організувала і провела презентацію вищих навчальних закладів для випускників шкіл міста і району.
Захід, який відбувся у приміщенні Районного будинку культури зібрав представників вищих навчальних закладів не тільки Сумської області, а і інших регіонів України.
Представники ШІСумДУ мали змогу поспілкуватися із школярами в холі будинку культури, надати їм вичерпну інформацію про навчальний заклад, а також презентували інститут зі сцени.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ

На сторінку Довузівська підготовка >>>