Студентам ШІСумДУ вручили офіцерські погони

10 студентів Шосткинського інституту – випускників кафедри військової підготовки СумДУ – отримали первинне офіцерське звання «молодший лейтенант». Урочисте вручення погонів відбулося 9 лютого в студенському клубі ШІСумДУ.
Студенти груп ХТм-61Ш, ХМс-61Ш, СУс-61Ш: Яна Крот, Інна Кобець, Яна Щерба, Валерій Дорош, Олександр Романенко, Євген Ляшенко, Дмитро Штигайло, Валентин Аврін, Роман Лузік та Ігор Сугоняко – з гордістю і радістю отримували погони, квіти і поздоровлення. Новоявленим офіцерам бажали, щоб їхнє перше звання не стало останнім, щоб набуті знання служили справі миру, щоб отримані вміння та навички допомагали в повсякденному житті та кар’єрі залишатися порядними, чесними і відповідальними людьми. Святкового настрою церемонії додавали виступи студентських самодіяльних народних колективів «Сузір’я», «Світанок», СТЕМ та хореографічної студії «Мрія».
Старший викладач кафедри військової підготовки СумДУ, полковник Валентин Миколайович Петренко, звернувся до присутніх у залі - студентів, їхніх батьків - з пропозицією подумати про поданням документів на навчання на військовій кафедрі, адже молодь Шосткинського інституту має змогу вивчати військову справу як дисципліну за вибором на останніх курсах денної форми навчання.

Cайт кафедри військової підготовки СумДУ >>>

На сторінку Фотогалерея >>>

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :