Святкування 8 Березня

Весняний і сонячний настрій в переддень 8 Березня панував в інституті. Вітальні репліки на сходах і в коридорах, радісні побажання, квіти і листівки, усміхнені і по-особливому красиві жіночі обличчя… Адже це свято загальнолюдське, бо це день мами, подруги, колеги, коханої, а тому непричетних чи байдужих і бути не може.
На перерві у вестибюлі нового корпусу студенти організувала чудову вітальну програму, на яку запросили всіх жінок інституту – викладачів, співробітниць, студенток. Тут не обійшлося без лірики та сюрпризів.
А в студентському клубі народні колективи інституту підготували великий святковий концерт. Організатори перевершили самі себе! Пісенні композиції у виконанні чарівних дівчат із вокального ансамблю «Сузір’я», яскраві і запальні танці колективу «Світанок», дотепний гумор СТЕМу глядачі зустрічали оваціями. Мужчини інституту та коледжу, викладачі та студенти, дарували присутнім свій самобутній талант, висловлюючи таким чином любов і прихильність до жіноцтва.
Тому розходилися глядачі після концерту в доброму настрої та з вдячністю за хороший початок святкових днів.

На сторінку Студентам >>>

На сторінку Фотогалерея >>>

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :